História


Náša spoločnosť Mediko s.r.o. pre zdravotnícke zásobovanie bola založená v roku 1995 ako dcérska spoločnosť výrobcu liekov Slovakofarma. Úlohou našej spoločnosti bolo zavádzanie slovenských liekov do slovenských nemocníc. Zároveň sme uvádzali na trh a do nemocníc aj spotrebný zdravotný materiál a nástroje od zahraničných aj slovenských výrobcov ( napríklad 3M, Hartman, Panep, Medin, Beznoska, Resorba, Chirana, Ecolab ).

Pri predaji Slovakofarmi spoločnosti Zentiva sa Mediko s.r.o. prestala venovať veľkodistribúcii liekov a sústredili sme sa na predaj kostných implantátov, šitie a chirurgické nástroje, ktoré tvoria hlavnú časť nášho predaja aj v súčastnosti.

Zdravotnícky materiál ponúkame aj pre stomatológov vrátane dentálnej chémie a dezinfekcie, ktorú vieme dodať pre všetky typy ambulancií a odd. COS. Našimi dlhoročnými partnermi sú nemocnice ako aj menšie zdravotnícke zariadenia kam okrem nástrojov a šitia, dezinfekcie dodávame aj sušenie, rukavice, dezinfekciu a spotrebný materiál zo skla.

Napriek nedostatku finančných zdrojov v Slovenskom zdravotníctve sa snažíme vždy o promtné dodávky a korektné obchodné vzťahy s odberateľmi aj dodávateľmi.

Kontakt

MEDIKO spol. s r.o.

Šustekova 2

852 16 Bratislava

mediko@mediko.sk

Tel.: 00421 2/ 62414133

Fax: 00421 2/62414132